Обчисліть масу магній гідроксиду кількістю речовини 2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Mg(OH)2 = 2 моль

M(Mg(OH)2) = 58 г/моль

Найти

m(Mg(OH)2)

m(Mg(OH)2) = n * M = 2 * 58 = 116 г