Під час спиртового чи молочнокислого бродіння глюкози масою 90г утвориться більше органічного

продукту реакції? (Заранее спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Кальсина Екатерина.

Ответ:

m(2C3H6O3) >m (C2H5OH).

О0бъяснение:

Дано:

m(C6H12O6) =90 г

m(C3H6O3) -?

m(C2H5OH) -?

*1. Складаємо рівняння молочнокислого бродіння глюкози :

C6H12O6=2C3H6O3

2. Обчислюємо кількість n (C6H12O6):

n(C6H12O6) =m(C6H12O6) /M(C6H12O6) =90(г)/192(г/моль)=0,5 моль.

3. Обчислюємо n(C3H603)

n(C3H6O3) = 2n(C6H12O6) = 2 × 0,5моль = 1 моль.

4. Обчислюємо m(C3H6O3):

n( C3H6O3) =m(C6H12O6) =90 г.

*1. Складаємо рівняння спиртового бродіння глюкози :

C6H12O6 =2C2H5OH+2CO2

2. Обчислюємо n(C2H5OH):

n(C2H5OH) = 2n(C6H12O6) =2×0,5моль= 1 моль.

3. Обчислюємо m( C2H5OH) :

m(C2H5OH) = n (C2H5OH) ×M(C2H5OH)=1 моль×46 г/моль= 46 г.

Відповідь: m (2C3H6O3) >m(C2H5OH).