Закінчити рівняння реакцій та розставити коефіцієнти H2S+O2→C2H2+O2→​


Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Витя.

Ответ:

1) 2H2S + 3O2 (избыток) = 2SO2 + 2H2O

2H2S + O2 (недостаток) = 2S + 2H2O

2) 2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O