1)Розставити коефіцієнти у схемі хімічної реакції та вказити їх суму. S+KOH=K2S+K2SO3+H2O

2)Записати рівняння реакції взаємодії натрій гідроксиду з алюміній хлоридом, розтавити коефіцієнти та вказати їх суму. 3)Дано 24 г натрій гідроксиду. Яка маса Натрію в цій речовині? Помогите пожалуйста! !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

№1

3S+6KOH → 2K2S+K2SO3+3H2O

3+6+2+1+3=15

Сумма коэффицентов в данном уравнении равна 15

2) 3NaOH+AlCl3 → 3NaCl+Al(OH)3

3+1+3+1=8

Сумма коэффицентов в данном уравнении равна 8

3) Ответ: m(Na) = 13,8 г

Объяснение:

№3

Дано :

m(NaOH) = 24 г

Найти :

m(Na) - ?

2Na+2H2O → 2NaOH+H2

1) n(NaOH) = m/M

M(NaOH) = 23+16+1 = 40 г/моль

n(NaOH) = 24 г/40 г/моль = 0,6 моль

n(NaOH) = 0,6 моль

2) Так как и у Na и у NaOH коэффиценты одинаковые =>

n(Na) = n(NaOH) = 0,6 моль

n(Na) = 0,6 моль

3) m(Na) = n*M

M(Na) = 23 г/моль

m(Na) = 0,6 моль * 23 г/моль = 13,8 г

m(Na) = 13,8 г

Ответ : m(Na)  = 13,8 г

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

1) всего 15 ;   2) всего 8 ;     3) 13,8 г

Объяснение:

  1. 3S+6KOH=2K2S+K2SO3+3H2O
  2. 3NaOH+AlCl3-->3NaCl+Al(OH)3 осадок
  3. дано: m(NaOH)=24г           Найти: m(Na)=?

Решение :

n (NaOH)=\frac{m}{M}=\frac{24}{40}=0.6 моль

n (Na)= 0.6 моль

m (Na)=n·М =0.6·23=13.8 г