СРОЧНО Яку масу води і натрій гідроксиду NaOH необхідно взяти для приготування 150 г розчину з

масовою часткою розчиненої речовини 15 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Серкулова Жания.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 150 г

W(в-ва) = 15%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 15 * 150 / 100% = 22,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 150 - 22,5 = 127,5 г