Визначити маси води та солі необхідні для приготування 250г 30%-го розчину солі


Ответы на вопрос

Отвечает Серикбек Сапар.

Відповідь: Дано:                               Рзвязання:

                   m (розщину) - 250г       m (солі) = (m * w) : 100

                   w (солі) - 30%                 m (солі) = (250 * 30) : 100

                   ------------------------------       m (солі) = 75(солі)

                   m (води) - ?                       m (вода) = m— m(солі); m(води) = 250 -

                   m (солі) - ?                         75 = 175(води)

Пояснення: