Попытно номер 2 ЁЩЕ СРОЧНАААА! ;-; 7. для однієї з кислот із завдання 2 напишіть рівняння реакції

з основами із завдання 2 Кислоти: H2CO3, HNO3 Основи: Ca(OH)2, LiOH 8. Для обраних вами в завданні 2 оксидів запишіть рівняння взаємодії з водою. Назвіть продукт реакції. ДАЙТЕ ПРАВИЛЬНО ПЖЖЖ Прошууу

Ответы на вопрос

Отвечает Полонский Тимофей.

Ответ:

Н2CO3+Ca(OH)2=CaCO3+2H2O

HNO3+LiOH=LiNO3+H2O

FeO+H2O=Fe(OH)2

CaO+H2O=Ca(OH)2

Объяснение: