Допишіть рівняння реакцій,укажіть назви продуктів реакцій а)Na2CO3+HCL⇒ б)Na2SO4+BaCL2⇒

в)FeSO4+NaOH⇒

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Na2Co3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2

Na2So4+BaCl2=2NaCl+BaSo4

FeSO4+2NaOH=Fe(OH)2+Na2SO4