СРОЧНО Обчислити масу осаду, який утвориться при взаємодії 40 грам ферум (ІІ) хлориду з кальцій

гідроксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Базарова Дарима.

Ответ:

60,3г

Объяснение:

m(FeCl2)-40г

FeCl2+Ca(OH)2→Fe(OH)2+CaCl2

M(FeCl2)-126,7г/моль

n(FeCl2)-40/126,7=0,3моль

m(осадка)-m(Fe(OH)2)+m(CaCl2)

m(Fe(OH)2)=0,3*90=27г

m(CaCl2)=0,3*111=33,3г

m(осадка)=27+33,3=60,3г