Яка кількість речовини фосфор (5) оксиду утвориться внаслідок окиснення фосфору кількістю речовини

2 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Алексей.

Відповідь:

2 моль x моль

4P+5O2=2P2O5

4 моль 2 моль

Х=2*2/4=1 моль