Обчисліть об”єм кисню, що необхідний для взаємодії з простою речовиною, що утворена хімічним

елементом, який розташований у періодичній системі втретьому періоді, підгрупі VA, якщо маса утвореного оксиду становить 18 г. Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шунько Света.

Ответ:

7.1 л

Объяснение:

Елемент, що розрашований за даними координатами це Фосфор. Пишемо рівняння реакції

4P + 5O₂ = 2P₂O₅

Рахуємо об'єм кисню

V(O_2) = \dfrac{m(P_2O_5) \cdot 5 \cdot V_M}{2 \cdot M(P_2O_5)} \\\\V(O_2) = \dfrac{18 \cdot 5 \cdot 22.4}{2 \cdot 142} \approx 7.1\;l