Прошу ! Дам 50 баллов ! Химия 7 класс! Завдання до уроку№4 1. Яка суміш є розчином? а) крейда+

вода б)цукор+ вода в)масло+ вода 2.Що означає вираз масова частка солі в розчині 20% 3.Масове відношення в молекулі води: а) 2:1 б) 1:16 в) 1:8 4.Складіть рівняння реакцій а) СаО +Н2О - б) SO3 +H2O в)Р2О5 +Н2О 5.Складіть рівняння розкладу води. 6. Назвіть оксиди: Р2О5 ; СаО; SO3, Al2O3,Na2O, K2O, N2O5, CO2, Fe3O4, CиО; ZnO, MgO. 7.Який вид хімічного зв'язку у воді? 8.Обчисліть масу води в 300г 60% розчину соди. 9.Які оксиди викликають кислотні опади?

Ответы на вопрос

Отвечает Чехов Николай.

Ответ: 1) Б 2)Массовая доля соли в растворе 20% означает, что в каждых 100 г раствора содержится 20 г соли, то есть массовая доля растворения вещества, выраженная в процентах, показывает сколько граммов этого вещества содержится в 100 г раствора. В данном случае в 100 г раствора содержится 20 г соли. 3)Б 4)СаО + Н2О = Ca (OH) 2

2Fe + 2Н2О = 2Fe (OH) 2

SO3 + H2O = H2SO4

5)

Н2О=Н2 + О

6)CO2, P2O5, SO3, Nа2О

7)Водне́вий зв'язо́к — різновид хімічного зв'язку, що реалізується за донорно-акцепторним механізмом між двома ковалентно зв'язаними атомами з великим значенням електронегативності (О, N, F, а також P) за посередництвом атома Гідрогену Н.

8)m (соли) = 300 * 60/100 = 180г

м (H2O) = 3090-180 = 120 г

9)Джерела кислото-створюючих викидів: теплові електростанції, автотранспорт, металургійні і хімічні підприємства, авіація.

Однією з причин кислотних опадів є також тваринництво. Справа у великій кількості відходів, що залишають тварини. У гною міститься аміак, який переробляють бактерії у кислоту, яка, випаровуючись, з'єднується з окисом азоту, що є в добривах, а це сприяє випаданню кислотних дощів.

Объяснение: