ферум 3 гідроксид масою 90 г із масовою часткою домішок 30 %при взаємодії з хлоридною кислотою яка

маса утвореної солі​

Ответы на вопрос

Отвечает Шетилова Яна.

Ответ:

m(FeCl3)≈95,7г

Объяснение:

Дано:

m(Fe(OH)3)= 90г

W(домішок)=30%

Знайти:

m(солі)-?

Розв'язання

Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O

Знайдемо масу чистого Fe(OH)3:

m(Fe(OH)3)= (90г*30%)/100=27г.

90г-27г=63г.

Знайдемо масу солі(FeCl3):

Mr(Fe(OH)3) = 107

Mr(FeCl3)= 162,5

m(FeCl3)= (63г*162,5)/107 ≈ 95,7г

Відповідь: m(FeCl3)≈95,7г