Відносна молекулярна маса насиченого одноатомного спирту дорівнює 214. Визнач формулу спирту.


Ответы на вопрос

Отвечает Goncharova Ksusha.

Ответ:

дано

M(CnH2n+1OH) = 214 g/mol

---------------------------

CnH2n+1OH - ?

12n+2n+1+16+1 =214

14n+18 = 214

14n = 214-18

14n = 196

n = 14

C14H29OH

ответ C14H29OH

Объяснение: