Укажіть групу , в якій всі метали витискують срібло з водного розчину аргентум (1) нітрату ,

складіть рівняння реакцій : А Na , Cr , Zn Б К , Fe , Cu B Fe , Zn , Cu Г Zn , Fe , Au

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Вероника.

В) Fe, Zn, Cu

Fe + 2AgNO3 = Fe(NO3)2 + 2Ag

Zn + 2AgNO3 = Zn(NO3)2 + 2Ag

Cu + 2AgNO3 = Cu(NO3)2 + 2Ag