Кухонну сіль масою 10 г розчинили у 140 г води. Обчисліть масову частку солі у добутому розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Клипа Сергей.

Объяснение:

w=mв/mр*100%; w=10/140*100%=7.14% )))))))))))))))))))