Обчисліть масу осаду, що утворюється під час взаємодії натрій сульфату з барій хлоридом масою 4,6 г


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Антон.

Ответ:

5,1 г

Объяснение:

m(BaSO4)=?

m(BaCl2)=4,6г

BaCl2+Na2SO4->BaSO4(осадок)+2NaCl

M(BaCl2)=35,5*2+137=208 г\моль

n(BaCl2)=m\M=4,6\208=0,022 моль

n(BaSO4)= n(BaCl2)=0,022 моль

M(BaSO4)=32+16*4+137= 233 г\моль

m(BaSO4)=M*n=233*0,022=5,1г