як можна добути з кислотного оксиду кислоту ? наведіть рівняння реакцій кислотних і основних

оксидів з водою ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юлдошев Шукрулло.

Ответ:

CO2 + H2O = H2CO3 (карбонатна кислота)

SO2 + H2O = H2SO3 (сульфітна кислота)

SO3 + H2O = H2SO4 (сульфатна кислота)

Р2O5 + 3H2O = 2H3PO4 (ортофосфатна кислота)

N2O5 + H2O = 2HNO3 (нітратна кислота)

Рівняння реакцій оснóвних оксидів з водою:

K2O + H2O = 2KOH (калій гідроксид)

Li2O + H2O = 2LiOH (літій гідроксид)

BaO + H2O = Ba(OH)2 (барій гідроксид)

CaO + H2O = Ca(OH)2 (кальцій гідроксид)

Объяснение:

Не знаю, правильно, или нет, надеюсь помогла