СРОЧНО!!!ДАЮ 70 БАЛОВ!!! До розчину ферум (ІІІ) хлориду додали розчин калій гідроксиду. Випало 0,25

моль осаду. Обчисліть масу КОН в розчині лугу.(НУЖНО С ДАНО И РЕШЕНИЕМ!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

дано

n(Fe(OH)3) = 0.25 mol

------------------------

m(KOH) =?

FeCL3+3KOH-->Fe(OH)3+3KCL

n(Fe(OH)3) = 3n(KOH)

n(KOH) = 3*0.25 = 0.75 mol

M(KOH)= 56 g/mol

m(KOH) = n*M = 0.75 * 56 = 42g

ответ 42 г

Объяснение: