Який об’єм амоніаку виділиться, якщо на амоній сульфат масою 52,8 г подіяли натрій гідроксидом.


Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Андрей.

Ответ:

дано

m((NH4)2SO4) = 52.8 g

------------------------

V(NH3) - ?

(NH4)2SO4+NaOH-->Na2SO4+NH3+H2O

M((NH4)2SO4)) = 132 g/mol

n((NH4)2SO4)) = m/M = 52.8 / 132 = 0.4 mol

n((NH4)2SO4)) = n(NH3)

V(NH3) = n*Vm = 0.4 * 22.4 = 8.96 L

ответ 8.96 л

Объяснение: