Визначте масу натрій гідроксиду, необхідну для повної нейтралізації 19,6 г сульфатної кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

16г

Пояснення:

Дiлимо масу на молекулярну масу =19.6/98=0.2, отримуемо молярну масу яку перемножуемо на молекулярну масу сполуки NaSO4, маємо 40*0.2=8, множимо на коефiцiент (на 2) i отримуемо 16г