скильки грамив соли треба додати до 5% розчину щоб одержати 300 г 10 процентного розчину? скильки

грамив 5 процентного розчину знадобиться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.

Відповідь:

m1(солі)=300*10/100=30г

х-маса доданої солі

5=(30-х)*100/(300-х)

1500-5х=3000- 100х

100х-5х=3000-1500

95х=1500

х=1500/95=15,8г

m(5%р-ну)=300-15,8=284,2г

Пояснення: