Приготували 100г розчину, де масова частка солі становить 15%. Визначіть масу солі і води в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Аяпова Акниет.

Відповідь:

m(солі)=100*0,15=15г

m(води)=100г-15г=85г

Пояснення: