1. У 100г води розчинили 10 г кухонної солі. Визначити масову частку солі в утвореному розчині.2.

Приготували 500г розчину, де масовачастка кухонної солі становить 12%. Яка кількість(маса) солі та води використана для приготуванняцього розчину? 3. Обчислити масу солі, яку треба взяти, щоботримати розчин масою 80 г з масовою часткоюкальцій хлориду 8%.РОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!! ПОСТАВЛЮ РЕСПЕКТ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ:

1) масса раствора=100+10=110 г

w соли= 10:110=0.091=9.1%

2) масса соли= 500*12%=60г

масса воды=500-60=440 г

3) масса соли=80*8%=6.4 г

Объяснение:

Дай моему ответу пометку "лучший ответ", пожалуйста