Обчисліть,яка маса води утвориться при нейтралізації барій гідроксиду сульфатною кислотою,якщо в

результаті взаємодії утворилось 9,3 грама барій сульфату.

Ответы на вопрос

Отвечает Сметанин Саша.

Дано:

Ba(OH)2 + H2SO4

m(BaSO4) = 9,3 г

Знайти: m(H2O)-?

Розв'язання

                                    9,3 г          х г

Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2H2O

                                    233 г      2*18=36 г

\frac{9,3}{233}=\frac{x}{36}

m(H2O) = \frac{9,3*36}{233} = 1,44 г

Ответ: 1,44 г воды