Обчисли яка маса води утвориться внаслідок нейтралізації барій гідроксиду сульфатною кислотою якщо

в результаті взаємодії утворилось9.32г барій сульфату

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшева Ирина.

Ответ:

1.44г

Объяснение:

Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2 H2O

M(BaSO4)=137+32+4*16=233г/моль

n(BaSO4)=m/M=9.32/233=0.04моль

n(BaSO4):n(H2O)=1:2

=> n(H2O)=2*n(BaSO4)=2*0.04=0.08моль

M(H2O)=2*1+16=18г/моль

m(H2O)=n*M=0.08*18=1.44г