На алюміній масою 13.5 г подіяли хлоридною кислотою.Яка маса солі,що утворилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Інна.

Відповідь: 66,75 г  AlCl3

Дано:

m(Al) = 13,5 г

HCl

Знайти: m(AlCl3)-?

Розв'язання:

13,5 г               х г

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

2*27=54г      2*133,5=267 г

\frac{13,5}{54}  = \frac{x}{267}

m(AlCl3) = \frac{13,5*267}{54} = 66,75 г