До розчину масою 60 г з масовою часткою солі 5% додали 35 г води. визначте масову частку солі в

отриманому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаева Альбина.

Ответ:

Масова частка солі=3,16%

Объяснение:

Спочатку було солі:

60:100*5=3(г)

Стало усього розчину:

60+35=95(г)

Визначення масової частки солі у новому розчині:

3:95*100=3,16%