Записати рівНЯННЯ реакцій за ланцюжком перетвореньAI - AI203 — АІСІ3 -- Al(OH)3 HAI2O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Маргарита.

Ответ:

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaCl

2Al(OH)2 = Al2O3 + 3H2O

Объяснение: