СРОЧНО!!! ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!!!!!! Які маси розчинів з масовою часткою калій гідроксиду 10% і 55%

необхідні для приготування 600г розчину цієї речовини з масовою часткою 30%.

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Михаил.

Відповідь:

333,75 g i 267 g

Пояснення:

Дано: w₁(KOH)=30% ; w₂(KOH)=10% ; w₃(KOH)=55% ;m₁(KOH)=600g;

w(E)=m(E)/m(розчину) * 100%

10 %         55%-30%=25%   | 1.25

        30%                             |

55%          30%-10%=20%   | 1

Нам потрібно 1.25 частинок першого розчину (10%) та 1 частинка (55%)

1.25+1=2.25 частинок

На 1 частинку припадає:

600/2.25=266.67≅267 g

Отже, перший розчин(10%):

1.25*267=333.75 g

Для другого розчину(55%)

1*267=267 g

*Поставте найкраще, будь ласка :)