Допоможіть плізззз!! дам 100балів!!! 1. На кальцій оксид масою 5,6г подіяли ортофосфатною

кислотою до його повного розчинення. Які маси продуктів реакції?2. Здійсніть перетворення:Mg → MgO → Mg(OH)2 → Mg3(PO4)2.3. До розчину цинк хлориду долили розчин натрій карбонату. Маса солі, що випала в осад, 4,95г. Яку додаткову порцію лугу треба взяти, щоб повністю розчинити утворений осад?

Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Кирилл.

Ответ:

2. 2Mg+O2=2MgO

MgO+H2O=Mg(OH)2

3Mg(OH2)+2H3PO4=Mg3(PO4)2+6H2O