ПОЖАЛУЙСТА, ОТДАЮ ПОСЛЕДНИЕ БАЛЛЫ, ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО Яка маса сульфатної кислоти H2SO4 міститься у

30 мл розчину із масовою часткою кислоти 2% , якщо густина розчину становить 1.08 г/мл(Дано; розв'язання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Яна.

Ответ:

дано

V(H2SO4) = 30 mL

W(H2SO4) = 2%

p(H2SO4) = 1.08 g/mL

-------------------------

m(H2SO4) - ?

m(H2SO4) = V(H2SO4) * W(H2SO4) *p(H2SO4) / 100% = 30*2*1.08 / 100 = 0.648 g

ответ 0.648 г

Объяснение: