Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Zn→

ZnSO4→Zn(OH)2→ZnO. Усі речовини назвіть.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Амир.

Zn + H2SO4=ZnSO4+H2

ZnSO4+2KOH=Zn(OH)2+K2SO4

Zn(OH)2=ZnO+H2O