Маса вуглекислого газу CO2 дорівнює 264 г. Зазнач, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.

(обчислення проводіть з точністю до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Адилева Владлена.

Ответ:

М(СО2)=12+32=44 г/моль

n(СО2)=264 г : 44 г/моль=6(тільки ділення пишеться дробом)

V(CO2)=6*22,4=134,4 л

Объяснение:

Надіюся допомогла