Обчисліть масу Оксигену, що входить до складу ферум (2) оксиду масою 7,2 г


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Александра.

Відповідь:

1.584 г

Пояснення:

Дано: m(FeO)=7.2 g

I. w(O)=Ar(O)/Mr(FeO)=16/72 *100%=0.22(2) *100 ≅ 22%

II. 7.2 г - 100%

     х г  - 22%

Х=7.2*22/100%=1.584 г