Укажіть суму всіх коефіцієнтів (як до так і після реакції) для наступної реакції: АІ(ОН)3+НСІ.


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Ответ:

Al(OH)3+3HCl=AlCl3+3H2O(суму всіх коефіцієнтів=8)

Объяснение: