Скласти рівняння реакцій окиснення речовин (В дужках вказана валентність): AL+O2 - P(V) +O2 - N2

+O2 - C2H6 +O2 -

Ответы на вопрос

Отвечает Ложкин Степан.

Ответ:

4Al + 3O2 = 2AlO3

4P + 5O2 = 2P2O5

N2 + O2 = 2NO

2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O