Закінчить рівняння реакцій: 1)ZnO+HNO3= 2)BaCO3+HCI=​


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Анастасия.

Ответ:

1) ZnO+2HNO3= Zn(NO3)2 + H2O

2)BaCO3 +2 HCl= BaCl2 + H2CO3, кислота слабка і відразу розпадається на CO2 і H2O

Объяснение: