Визначити масу гідроксиду натрію кількостю речовини 0,5 моль Очень важно и срочно!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Дано:

n(NaOH)=0,5 моль

M(NaOH)=40 г/моль

Знайти

m(NaOH)

Рішення

m(NaOH)=n*M=0,5*40=20г.