Терміново!!! Обчисліть об'єм водню, який виділиться при дії на магній 360г розчину оцтової

кислоти, з масовою часткою 40% розчиненої речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Відповідь : 26,88 л водню

Дано:

m( розчину CH3COOH) = 360 г

W(CH3COOH) = 40% = 0,4

Mg

Знайти: V(H2)

Розв'язання:

m(CH3COOH) = W(CH3COOH) *m(розчину CH3COOH) = 0,4*360 г=144 г

   144 г                                                      х л

2CH3COOH + Mg = Mg(CH3COO)2 +  H2

2*60 г = 120 г                                         22,4 л

\frac{144}{120}  = \frac{x}{22,4}

V(H2) = \frac{144*22.4}{120} = 26,88 л