Вкажіть суму всіх коефіцієнтів у рівнянні реакції ферум (ІІІ) гідроксиду з розчином хлоридної

кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Егор.

Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O

1+3+1+3=8