У розчин солі масою 200г з масовою часткою солі 10% додали 50г солі. Обчисліть масову частку солі в

новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Ответ:

28%

Объяснение:

M(розч.солі)=200/10=20г

M(Всієї солі)=20+50=70г

M(розч)=200+50=250г

Мч(солі)=(70/250)*100%=28%