Обчисліть масу сірководню H2S об'ємом 44,8 л за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Ташкина Алина.

Ответ:

68 г

Объяснение:

Рахуємо кількість речовини сірководню

n(H_2S) = \dfrac{V(H_2S)}{V_M} = \dfrac{44.8}{22.4} = 2\;mol

Рахуємо масу сірководню

m(H_2S) = n(H_2S) \cdot M(H_2S) = 2 \cdot 34 = 68\;g