Укажи масу води у якій необхідно розчинити 9 г натрій сульфату щоб отримати розчин з масовою

часткою 6.7%

Ответы на вопрос

Отвечает Круглов Кирилл.

Объяснение:

m(р-ра))=m(в-ва)*100%/W(в-ва)=9*100/6,7=134 г

m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=134-9=125 г