в розчині масою 289 г міститься 56 г глюкози визначте масову частку розчиненої речовини та масу

води у розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Алина.

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-ва)/m(p-p)] * 100 = (56/289)*100 = 19,38%