Складіть рівняння реакцій за схемою: CaO--> Ca(OH)2-->CaCO3-->CaO


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Объяснение:

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

CaCO3->CaO+CO2