Яка кількість йонів Калію у 200г 17,4% розчині K2So4?


Ответы на вопрос

Отвечает Линецкий Лукас.

Объяснение:

17,4% от 200г это 34,8г

w(K)=2*39/174 *100%=44,8% это 15,6г

n(K)= 15,6/39=0,4 моль

N(K) =0,4*6,02*

 {10}^{23}

=2,408*

 {10}^{23}

йонів