Який об'єм етилену необхідний для добування 9,2 г етилового спирту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сигаев Даниил.

Ответ:

=98 углеводов и 89 водородов и 78 спирту

Объяснение:

C2H4 + H2O = C2H5OH n(C2H5OH) = m(C2H5OH)/M(C2H5OH) = 9,2/46 = 0,2 моль n(C2H4) = n(C2H5OH) = 0,2 моль V(C2H4) = n(C2H4)*Vm = 0,2*22,4 = 4,48 л