Напишіть всі можливі рівняння реакцій між речовинами:сульфатна кислота,вода ,кальцій,оксид,сульфур

(6) оксид,барій,гідроксид,нітратна кислота,літій гідроксид. Укажіть тип реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Шубинцев Богдан.

Ответ:

Объяснение:

H2SO4+CaO=CaSO4+H2O - реакція обміну.

H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+2H2O- реакція нейтралізації.

H2SO4+2LiOH=Li2SO4+2H2O - реакція нейтралізації.

H2O+CaO=Ca(OH)2 - реакція сполучення.

H2O+SO3=H2SO4- реакція сполучення

CaO+SO3=CaSO4- реакція сполучення

CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O- реакція обміну.

SO3+Ba(OH)2=BaSO4+H2O- реакція обміну.

SO3+2LiOH=Li2SO4+H2O- реакція обміну.

Ba(OH)2+2HNO3=Ba(NO3)2+2H2O- реакція нейтралізації.