Допишіть схеми реакцій за участю кисню, під час яких утворюється оксиди, і перетворіть їх на

хімічні рівняння: t0 t0 А В + … = В2О3; Б Н2S + … = … + Н2О; t0 t0 В РН3 + … = Р2 О5 + …; Г Li + … = Li2 O.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Кирилл.

Привіт! Зараз ми швидко усе запишемо:

Дано:

I.  AB + .... = B₂O₃

Визначемо ступінь елементів А, B → Оксиген двох валентний, отже загальна валентність (на два атома) = 3*2=6. Ділимо на 2 атома: 6/2=3. Отже, валентність А, В = 3 = III

2AB + 3O₂ → A₂O₃ + B₂O₃

II.  H₂S + .... = .... + H₂O

Допишемо кисень: 2H₂S + 3O₂ → 2SO₂ + 2H₂O

III. РН₃ + … = Р₂О₅ + …

Допишемо кисень: 2РН₃ + 4O₂ → P₂O₅ + 3H₂O

IV. Li + … = Li₂O

Допишемо кисень: 4Li+O₂ → 2Li₂O

Готово! Є питання? Запитуйте, з радістю відповім  

*Поставте найкраще, будь ласка :)